23 Nisan’a özel çocuklara ücretsiz tamamlayıcı sağlık

0

NN Hayat ve Emeklilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılını, bir kampanya ile kutluyor. Çocuklar, NN Hayat ve Emeklilik’in sunduğu Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından ücretsiz faydalanma imkanına sahip oluyor.

Kampanya kapsamında, 17 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez yaptıran müşterilerin çocukları, prim ödemeden sigortaya sahip olabilir. Ücretsiz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası imkanından 2005 yılı ve sonrasında doğan 0-15 yaş arası çocuklar faydalanabilir. En fazla üç çocuğun dahil olabildiği 23 Nisan’a Özel Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kampanyasında 1 çocuğun sigortalanması durumunda, ebeveynlerden birinin sigortalanması yeterli. 2 veya 3 çocuğun sigortalanması durumunda, anne ve babanın sigortalanması koşulu aranır.

Ebeveynin poliçesini iptal etmesi durumunda ise çocukların poliçesi de iptal edilir. Tüm aile bireyleri sigortalanma durumunda ise yüzde 10 aile indirimi uygulanmaktadır. Yatarak ve ayakta tedavi olmak üzere iki farklı ürünün yer aldığı Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında ayakta tedavide yıllık 8 doktor ziyareti ile 3 veya 6 taksitle ödeme imkanı yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin