Anadolu Sigorta, Riskli Hastalıklar Sigortasına koronavirüsü ekledi

Anadolu Sigorta, Riskli Hastalıklar Sigortası kapsamına seçimli koronavirüs teminatı ekledi. Yapılan açıklamada, Anadolu Sigorta’nın bir ilki daha gerçekleştirerek Riskli Hastalıklar Sigortası kapsamına seçimli koronavirüs teminatı eklediği belirtildi. Açıklamada, “Yeni kapsama alınan koronavirüs teminatı ile artık daha geniş bir güvence sağlayan Riskli Hastalıklar Sigortası, temmuz, ağustos ve eylül aylarına özel bütçe dostu indirimli primleriyle sunuluyor” denildi.

Gerek sağlık gerek ise ekonomik anlamda bir tehdit olan pandemi sürecinde, Anadolu Sigortalıların kendilerini daha güvende hissetmeleri için ek teminatlar, yeni uygulamalar ve özel indirimler sunduklarını belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Gökalp, şunları söyledi:

“Kuşkusuz sağlık herkesin birinci önceliği. Biz de ülkemizin lider sigorta şirketi olarak, tüm sigortalılarımızın sağlığını korumak ve her konuda kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu amaçla, geçirmekte olduğumuz olağanüstü süreçte müşterilerimizin güncel beklentilerini karşılayarak Riskli Hastalıklar Sigortası ürünümüzü seçimli koronavirüs teminatı eklenebilir şekilde yeniledik ve Ekim ayına kadar sunduğumuz özel indirimler ile müşterilerimizin bu riske karşı güvence altında olmalarını sağlayabilmeyi hedefliyoruz.”