AXA’dan, kasko ve konutta, ‘Bir Ay Bedava’ kampanyası

AXA Sigorta koronavirüs salgını döneminde sigortalılarına destek olmak amacıyla kasko ve konut poliçelerinin bir ayını karşılıyor ve yıllık primlerin bir aya karşılık gelen tutarını indirim olarak poliçelerine yansıtıyor. Üstelik dileyen sigortalılar taksitlerini bir ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.

Axa Sigorta’dan ‘bir Ay Bedava Kampanyası’ ile ilgili yapılan açıklamada, “Önlem olarak evlerimizde kaldığımız bu günlerde sigortalılarının bir aylık kasko ve konut primlerini yıllık poliçe tutarından düşüyor. Hem yeni poliçelerde hem de poliçe yenilemelerinde geçerli olan ‘Bir Ay Bedava’ kampanyası, 31 Mayıs’a kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödemeleri halinde, ödemelerini bir ay erteleme fırsatından da faydalanabiliyor” dendi.

Firuzan İşcan: Evde Kalanlara Destek Oluyoruz

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, kampanya ile ilgili şu açıklamaları yaptı:Müşterilerimizin hayatlarının her anında güvenebileceği bir çözüm ortağı olma bakış açısıyla hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler sunmaya önem veriyoruz. ‘Bir Ay Bedava’ kampanyamızla içinden geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde sigortalılarımızın evlerinde kaldıkları bu dönemde onlara destek olmak ve tüm imkanlarımızı kullanarak hayatlarında kolaylık sağlamak istedik. Birbirimize destek olarak atlatacağımız bu zorlu süreçte tüm acentelerimiz ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”