Demir Sağlık, hamilelikte de sigorta yapıyor

0
Demir Sağlık’ın, İki Can Hamilelik Sigortası, hamilelik başladıktan sonra bile sigorta yapılmasına imkan tanıyor. İki sene önce hayata geçen İki Can Hamilelik sigortasında 5 binden fazla anne faydalandı.

Demir Sağlık’tan yapılan açıklamada, bekleme süresi olmaksızın, tercih edilen kurumlarda hem de SGK avantajlarıyla doğum teminatından yararlanılabildiği belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

Demir Sağlık, sigortalılarının hamilelik sürecini en iyi şekilde geçirmeleri için İki Can’a pek çok farklı hizmet ekledi. İki Can’lı anne adayları ayakta tedavi teminatı ile tüm doğum öncesi kontrol ve tetkiklerini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca psikolojik danışmanlık, diyetisyen hizmeti  ile kendi sağlıklarını da emin ellerde tutabiliyorlar. Bunlara ek olarak ihtiyaç duydukları her an online doktor hizmetinden de faydalanabiliyorlar. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi dönemi düşünülürse pek çok anne adayı hastaneye gitmekten çekinebiliyor. Online doktor hizmeti bu gibi durumlarda daha çok önem kazanıyor.

Doğuma Başka Teminatlar da Eklenebiliyor

İki Can Hamilelik Sigortası, tüm anne adaylarının tercihleri düşünülerek geniş kurum ağı ile hazırlandı ve İki Can Premium Hamilelik Sigortası ve İki Can Koç Sağlık Hamilelik Sigortası seçenekleri sunuldu.

Aynı zamanda bir özel sağlık sigortası olan, İki Can Premium, hamilelik ve doğum alanında önde gelen sağlık kurumlarından Florence Nightingale Hastanesi’ni tercih eden anne adayları için geliştirildi. Yatarak tedavi, psikolojik danışmanlık, diyetisyen, hamilelik süreci için özelleştirilmiş ayakta tedavi paketi ve sınırsız doğum teminatının yanına ek olarak alınabilen komplikasyon teminatı da eklendi.

Yine aynı zamanda bir özel sağlık sigortası olan İki Can Koç Sağlık ise yine Türkiye’nin en önemli sağlık kurumlarından Vehbi Koç Sağlık Grubu’nu tercih eden anne adayları için geliştirildi. Annelerin hamilelik dönemi ve doğum sonrasında anne ve bebek sağlığının bütünselliğine inanarak güvende hissetmeleri için yatarak tedavi, hamilelik süreci için özelleştirilmiş Hamilelik Takip Paketi ve sınırsız doğum teminatının yanına hamilelik sonrasında ihtiyaç duyulabilecek eğitim ve seminerleri, doğum sonrası diyetisyen görüşmeleri ve evde hemşire hizmetini de kapsayan bir sigorta.

Ömür Boyu Yenileme İmkanı

Program, İki Can Koç Sağlık poliçesi yapısına uygun olarak tüm Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşlarında (Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Bodrum Amerikan Hastanesi, Med Amerikan Tıp Merkezi) kullanılabiliyor ve bu sağlık kuruluşlarının kadrolu tüm doktorları program kapsamına dahil ediliyor. Bu iş birliğiyle ailenin en yeni bireyinin doğumundan sonraki ilk pediatri muayenesinden emzirme danışmanlığına, doğum sonrası diyetisyen ziyaretinden evde bir kez hemşire bakım hizmetine, doğum öncesi bilgilendirme seminerleri ve doğum bilgilendirme kitapçığından doğum hediye sepetine kadar birbirinden farklı birçok alanda bu eşsiz deneyimin mutlu bir anıya dönüşmesi hedefleniyor. Ayrıca, aileler İki Can Koç Sağlık Sigortası yaptırdığında, yeni doğan bebekleri için talep ettikleri teminatlar ile düzenlenecek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinde başlangıçtan itibaren ömür boyu yenileme garantisi imkanı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin