MetLife’tan Dört Dörtlük Plus Asistans hizmeti

MetLife Emeklilik ve Hayat, Kapsamlı Aile Ferdi Kaza Sigortası ürünü alan müşterilerine ‘Dört Dörtlük Plus Asistans’ hizmetlerinden yararlanma imkanı veriyor. MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, şu açıklamayı yaptı: “Yaptığımız araştırmalarda gördük ki insanlar sigorta poliçelerinden sağlıklı, mutlu günlerinde de faydalanmak istiyor. Biz de bu yüzden müşterimize sunduğumuz hizmetleri zenginleştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizle sunduğumuz asistans paketlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gözden geçirdik ve daha kapsamlı hale getirdik. Bu kapsamda Dört Dörtlük Plus Asistans paketimize yeni hizmetler ekledik.”

Dört Dörtlük Plus Asistans paketine sahip olan MetLife müşterileri; tıbbi bilgi ve danışmanlık, tıbbi nakil ve sağlık network indirimlerini içeren tıbbi yardım; yılda birer kere ücretsiz olarak klima ve kombi bakımı, yılda bir kere ücretsiz halı yıkama, dahili su ve elektrik tesisatı tamiri, çilingir gönderimi ve cam kırılmasını içeren konut yardım ve ayrıca seyahat yardım hizmetleri kapsamında seyahat dokümanlarının kaybı, acil durumlarda avans ödeme ve kayıp bagajın bulunmasını içeren kapsamlı içeriklerden faydalanabiliyor.

Kapsamlı Aile Ferdi Kaza Sigortası ile MetLife müşterileri, hem Dört Dörtlük Plus Asistans hizmetlerine sahip olabiliyor hem de deprem durumunda da geçerli olmak üzere kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık risklerine, kaza sonucu tedavi giderlerine karşı finansal güvence sağlıyorlar.