Nart Risk Management Forum’da sağlık hizmetlerinde risk yönetimi konuşulacak

Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Nart, bu yıl düzenlenecek 14. Nart Risk Management Forum’un konusunun Sağlık Hizmetleri Sunucularının Risk Yönetimi olduğunu açıkladı.

Nart Risk Management Forum’un bu seneki konusu, ‘Sağlık Hizmetleri Sunucularının Risk Yönetimi’. 22 Eylül’de düzenlenecek ve dijital ortamda gerçekleştirilecek olan Sağlık Hizmetleri Sunucularının Risk Yönetimi konulu 14. Nart Risk Management Forum’a sağlık ve sigorta sektöründen birçok uzman katılacak.

Nart Yönetim Kurulu Başkanı Levent Nart, düzenlenecek forum hakkında açıklamalarda bulunarak, şunları söyledi:

“Forumda Türkiye’nin en büyük üç hastanesi olan Acıbadem, Medical Park, Memorial Hastane Gruplarının CEO ve Yönetim Kurulu ile sağlık hizmet sunucularında yer alan dijital şirketlerin başkanları konuşacak. Ayrıca Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli ve Alman Türk ve Fransız Türk Ticaret  Başkanları toplantımızda yer alacaklar.

400’ün Üzerinde Katılımcı Bekleniyor

Toplantıda, artan risklerden korunmaya veya azaltmaya yönelik risk yönetimi ile ilgilenen Türk ve global sağlık hizmet sunucuları ile  bu kuruluşların müşterileri, sigorta ve risk yönetim dünyasının liderleri ile bir araya gelerek pazar koşullarına nasıl uyum sağlamaları gerektiği, risklerin nasıl bertaraf edileceği, sigortalanabileceği konularında tartışmalar yapılacak  ve çözüm önerileri sunulacak. Dijital ortam üzerinden yapılan  oturumlarda İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce simultane tercüme yapılacak.

Toplantımıza her sene olduğu gibi, bu sene de 400’ün üzerinde katılımcı bekleniyor. Türkiye’nin ve dünyanın saygın kuruluşlarının destek oldukları toplantımıza Türkiye’den ve yurtdışından değerli konuşmacılar bulunacak. Forumu destekleyen kuruluşlar; gerek toplantı öncesi ve sonrasında basına gönderilen basın bültenlerinde, gazete insertlerinde, e-davetiye, www.nartriskmanagementforum.com sitesinde, toplantı sonrası dağıtılacak olan NRMF kitabında, 10 bin kişiye ulaşan Risk&Life dergimizde reklam fırsatı edinmiş olacaklar.

Atilla Benli, Yavuz Ölken, Reşat Bahat Konuşmacılar Arasında

Açılış konuşmalarını Levent Nart, Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği Başkanı Reşat Bahat, Türk-Fransız Ticaret Derneği Başkanı Zeynep Necipoğlu’nun yapacağı Foruma konuşmacı olarak katılacak isimler şöyle: Dünya’da ve Türkiye’de Sağlık Hizmet Sunucularında Yeni Boyutlar ve Yeni Trendler bölümünde Volitan Global CEO’su Ufuk  Eren, MLP Care Yönetim Kurulu Üyesi Hale Bıyıklı, NART Sigorta ve Reasürans Yönetim Kurumu Üyesi Denise Nart, Memorial Sağlık Grubu CEO’su Uğur Genç konuşmacı olacak. Dünyada ve Türkiye’de Sağlık Hizmet Sunucularında Risklerinin Yönetiminde Çözüm Senaryoları konulu panelde ise AXA CEO’su Yavuz Ölken, Acıbadem Sağlık Grubu İcra Kurulu Üyesi Birol Sümer, Generali Finansal İşler Başkanı Karolina Vogelpohl, Chubb Sigorta Genel Müdürü Emre Buğday konuşmacı olacak.