Türkiye Sigorta çalışanları, geleceğe ‘el izi’ni bıraktı

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik ailesinin birlikte omuz omuza çalışarak çok önemli bir başarıya imza attığını belirten Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli, “Bugün bizler için ileride gururla hatırlayacağımız ilk gün olması sebebiyle çok anlamlı, bizler ve ülkemiz için yeni bir gün. Türkiye Sigorta Ailesi olarak yeni ve heyecanlı başlangıcımızın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik faaliyete geçişini birlikte el ve güç birliğiyle çalışarak imza attığı çalışanlarıyla birlikte kutladı. Türkiye genelinde 38 bölge ve 2 bin 620 çalışanı ile faaliyete geçen Türkiye Sigorta, ülkenin en büyük sigorta ve bireysel emeklilik şirketi olarak sektörde yerini aldı.

Türkiye Sigorta, birleşme süresi boyunca omuz omuza büyük bir özveriyle çalışan ekiplerini unutmadı. Heyecanla beklenen ilk faaliyet gününü eğlenceli aktivitelerle taçlandıran Türkiye Sigorta, Levent, Gayrettepe ve Aksaray’daki 3 farklı lokasyonda düzenlediği etkinlikleriyle çalışanlarına keyifli anlar yaşattı. Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik ailesinin tüm üyeleri, sabahın erken saatlerinde bando eşliğinde simit, peynir ve kahve ikramıyla başlayan kahvaltı organizasyonuyla bir araya geldiler.

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik ailesinin birlikte omuz omuza çalışarak çok önemli bir başarıya imza attığını belirten Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli, “Bugün bizler için ileride gururla hatırlayacağımız ilk gün olması sebebiyle çok anlamlı, bizler ve ülkemiz için yeni bir gün. Türkiye Sigorta Ailesi olarak yeni ve heyecanlı başlangıcımızın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ailemizin her bir ferdine emekleri için çok teşekkür ederim. Birlikte daha da güçlenerek büyüyeceğiz” dedi.

Kahvaltının ardından başlatılan el izi etkinliği günün en beğenilen aktivitesi oldu. Etkinlikte çalışanlar ellerini boyayarak Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik logolu büyük bir tuvale el izlerini bıraktı. Yoğun ilgi gören aktivite ile Türkiye genelinde görev almakta olan 2 bin 620 personelin elbirliği ve güç birliği ile bu birleşmenin gerçekleştirildiği mesajı verildi.

Günün ilerleyen saatlerinde çalışanların günün stresinden uzaklaştırıp rahatlamalarına ve bir araya gelmelerine imkan tanıyan Çikolata Şelalesi ve Şipşak Foto aktiviteleriyle büyük gün kutlanmaya devam etti. Renkli karelere sahne olan günde birleşen sadece eller değil gönüller de oldu.