HDI, Galatasaray Kadın ve Erkek Voleybol Takımları sponsoru

HDI Sigorta, Türkiye’nin önde gelen kulüplerinden Galatasaray’ın Kadın ve Erkek Voleybol Takımları ile isim sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Uzun yıllardır birçok spor dalı ve farklı liglerde mücadele eden takımlar ile sponsorluk anlaşmalarıyla Türk sporunun ve sporcusunun destekçisi HDI Sigorta, Galatasaray SK’nın yanında olmaya devam ediyor. İmzalanan sponsorluk anlaşmasıyla 2020 – 2021 sezonu boyunca Galatasaray Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarının isimlerinin yanında HDI Sigorta yer alırken, formalarında da logosunu taşıyacaklar.

Birlikteliği Yılsonunda Kupa İle Taçlandırırız

Sponsorluk çerçevesinde Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Dorukhan Acar ev sahipliği yaptı. Başkan Yardımcısı Yusuf Günay yenilenen anlaşmaya ilişkin, “HDI Sigorta ile uzun yıllardır iş birliği içerisindeyiz, pandemi döneminin verdiği olumsuz etkiler göz önünde bulundurulursa bu yılki sponsorluğun kulübümüzün için son derece önemli olduğu da görülecektir. Bugün milli takım kadrolarının da bel kemiğini oluşturan Kadın ve Erkek Voleybol takımlarımıza desteğinden ötürü HDI Sigorta ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dilerim bu birlikteliği yılsonunda kupa ile taçlandırırız” ifadelerinde bulundu.

Spora ve Sporcuya Destek Anlam Kazandı

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Dünyayı etkisi altına alan bu olağan dışı günlerde, spora ve sporcuya desteğin daha da anlam kazandığının farkındayız. Bizler de bugünlerde sanılanın aksine, Türk sporuna desteklerimizi arttırarak devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl 20 kulüp ile temasımız varken bu yıl sayısı 32’ye kadar ulaştı. Tarihinde sayısız başarılara imza atan Galatasaray Spor Kulübü ile uzun yıllardır aynı yolda yürümekten çok mutluyuz. Umarız bu kadim dostluk katlanarak devam eder. Takımlarımıza yeni sezonda başarılar dileriz, kupaları şirketimize getirecekleri günleri heyecanla bekliyoruz” dedi.