Denise Nart, Brokerslink’in Avrupa Bölge Müdürü oldu

Global çapta bağımsız bir sigorta brokerlik şirketi olan Brokerslink, 12 Nisan 2021 tarihli duyurusuyla Denise Nart’ın Avrupa Bölge Yöneticisi görevine atandığını duyurdu.

Brokerslink’ten yapılan duyuruda, Denise Nart’ın, 38 Avrupa ülkesindeki Brokerslink ortağı ve bağlı kuruluşlarıyla birlikte çalışacağı belirtildi. Tüm bu brokerlerin iş birliği ile uluslararası ticareti güvence altına almaları için yeni fırsatlar geliştirerek Brokerslink’in Avrupa’daki ve dünyadaki konumunu daha da güçlendireceğine değinilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

Nart Sigorta İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

Denise Nart, Brokerslink’in Türkiye’deki ortağı olan Nart Sigorta ve Reasürans Brokerliğinde global müşteriler, reasürans ve iş geliştirme alanlarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısıdır. Denise Nart, yerel ve global sigorta ve brokerlik dünyasındaki göze çarpan kariyer gelişiminin yanı sıra, sigorta endüstrisindeki genç girişimcileri, kadınları ve meslek örgütlerini içine alan sivil toplum örgütlerinde önemli katkıları olan bir iş insanı; kendisi Türkiye Kadın Sigortacılar Derneği’nin (KASiDER) kurucu üyesi, Genç Profesyoneller ve İş İnsanları Derneği (GYiAD) yönetim kurulu üyesi ve Türkiye Sigorta ve Reasürans Brokerliği Derneği eski yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmakta. Denise Nart, 2 yıllığına atandığı Avrupa Bölge Başkanlığı’nı Christos Gavriel’den devralıyor.”

Brokerslink Başkanı’ndan Açıklama

Brokerslink Başkanı José Manuel Fonseca da bir açıklama yaparak, “Denise Nart’ın genç ve yenilikçi çehresiyle yeni görevine atanması, düşünce, ilham çeşitliliğine inanan Brokerslink ağının etkin büyümesine kararlı bir ivme kazandıracak önemli adımlarımızdan bir tanesidir. Yeni Avrupa Bölge Başkanımız olarak, kendisinin enerjisi ve sektörümüze olan tutkusu hem Avrupa’daki hem de küresel ağımızdaki ortaklarımız ve iştiraklerimiz arasında yeni fikirleri ve iş birliğini ateşleyecek ve destekleyecektir” dedi.

Denise Nart: Bölgedeki İş Fırsatlarını Artırmaya Yardımcı Olacağım

Denise Nart ise yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Bu görevi bölgedeki iş fırsatlarını artırmaya yardımcı olmak, Brokerslink ekibi ve Avrupa’daki sayısız bağımsız broker ile iş birliği yapmak için harika bir fırsat olarak görüyorum.’’

Brokeslink Hakkında

Brokerslink, dünyanın dört bir yanından sigorta brokerlerini dünya çapında bir aracılık ağı ile birleştiren tamamen bağımsız yapıya sahip bir şirket. 122’den fazla ülkedeki bağımsız ortaklarına ve iştiraklerine profesyonel, yenilikçi risk yönetimi ve sigorta uzmanlığı, uluslararası pazar bağlantıları ve danışmanlık hizmeti sunmakta. Brokerslink, dünya çapında bağımsız broker networkü ve risk danışmanlığı ağını yöneten yaklaşık 22 bin alanında uzman profesyonele sahip.

İsviçre’de kurulmuş olan Brokerslink’in 5 kıtada 40 ayrı ülkeden 55 bağımsız hissedarı bulunuyor. Brokerslink dünya çapındaki bu hissedarlar ile bağımsız bir değer olmanın ötesinde birleşik bir yapıya sahip ve daima birbirinden güç alan bir yapı ile yerel odak noktalarından da ödün vermeyen bir yapı haline bürünmüştür. Brokerlink’in müşterilerinin önemli bir kısmı, risk değerlendirmesi, risk yönetimi ve uygun sigorta çözümleri konularında destek arayan çok uluslu, global veya holding gibi yapılara sahip kompleks kuruluşlardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin