Quick Sigorta 4 yaşında

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, dört yıla sayısız ürün, başarı ve ödül sığdırdıklarını belirterek, “Sigortacılıktan kazandığımızı sigortacılığa yatırdık” dedi.

12 Mayıs 2017’de ilk poliçesini düzenleyen Quick Sigorta, 4’üncü yaşını kutluyor. Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, dört yıla sayısız ürün, başarı ve ödül sığdırdıklarını belirterek, yatırımları, sektörde hızla büyümesi, layık görüldüğü ödüller ve ürün çeşitliliğiyle sigorta sektöründe kısa zamanda   adından söz ettiren Quick Sigorta’nın, sektörde emin adımlarla ilerlediğini ve her geçen gün başarılarına bir yenisini daha eklediğini söyledi.

Türkiye’nin 81 İlinde 3 Binin Üzerinde Acentemiz Bulunuyor

Ahmet Yaşar, Quick Sigorta’nın dört yıl gibi kısa sürede sektörde kazandığı güveni şu sözlerle anlattı: “Quick Sigorta olarak sigortacılık sektöründe dijital bir devrim başlattık ve ‘Cepten, netten acenteden’ mottomuzla sigortalılarımıza hizmet veriyoruz. Geniş bir sigorta ürünü yelpazesine sahibiz ve Türkiye’nin 81 ilinde 3 binin üzerinde acentemiz bulunuyor. Web sitemiz ve mobil uygulamamızla müşterilerimize istedikleri zaman, istedikleri her yerden sigorta satın alabilme kolaylığı sağlıyoruz.”

2020’yi 514,3 Milyon TL Özkaynak Büyüklüğü İle Kapattık

Ahmet Yaşar, sigortacılıktan kazandıklarını sigortacılığa yatırdıklarına da değinerek, şunları söyledi:

“2020 yılını 514,3 milyon TL özkaynak büyüklüğü ve 2,472 milyar TL bilanço büyüklüğü ile kapattık. Faaliyete başladığımız 2017 yılından bu yana geçen dört yılda yaratılan tüm değerlerin şirkette tutulması ve temettü dağıtılmaması, sonuçlarını göstermeye başladı. Quick Sigorta olarak bilanço büyüklüğü bakımından hayat-dışı sigorta şirketleri içinde ilk 10 büyük şirket arasında yer almayı başardık. Dört yıl önce çıktığımız bu yolda hayallerimizin izinde sayısız ödül, başarı ve ilklere imza atarak yolumuza sağlam ve hızlı adımlarla devam ediyoruz. Memleketimizin dört bir yanından hayallerimize ortak olan herkese teşekkür ederiz.”