Sigortam.net 3 saniye içinde müşterilerinin yanında

Sigortam.net müşterileri herhangi bir hasar durumunda, çağrı merkezi üzerinden hasar ekibindeki sigorta danışmanlarına ortalama 3 saniye gibi kısa bir sürede bağlanarak hizmet alabiliyor. Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un reklam yüzü olduğu yeni reklam filminde de Sigortam.net’in hasar anındaki bu hızlı hizmetine eğlenceli bir dille dikkat çekiliyor.

(Basın Bülteni) Sigortam.net, hasar anında 7/24 müşterilerinin yanında oluyor. Büyük bir telesatış, satış sonrası danışmanlık ve hasar ekibi olan Sigortam.net, herhangi bir kaza durumunda çağrı merkezini arayan müşterilerinin çağrılarını ortalama 3 saniyede yanıtlıyor. Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, son teknolojiyi kullandıkları çağrı merkezinde 370 kişilik bir ekibin görev aldığını belirterek, şunları söyledi:

“Çağrı merkezimiz müşterilerimizle temas kurduğumuz en önemli kanallarımızdan biri. Bu nedenle 7/24 ulaşılabilirlik ve müşterilerimizin her türlü sigorta ihtiyaçlarında yanında olmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çağrı merkezimizde çok güçlü bir danışman ekibimiz var. Özellikle hasar anında çok hızlı hizmet vermeyi önemsiyoruz. Bu doğrultuda kurduğumuz ekip, sistem ve altyapı ile müşterilerimizden gelen çağrıları ortalama 3 saniye gibi bir süre içinde yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz için hasar anında yapılması gerekenler, çekici ihtiyacı, hasar dosyası takibi gibi konularda da her türlü desteği veriyoruz. Daha iyi bir hizmet deneyimi yaşatmak için farklı ayrıcalıklar ve çözümler üzerinde de çalışıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, yenilikçi çözümlerimizi müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeye devam edeceğiz.”

Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un rol aldığı, serinin son reklam filminde de hasar anındaki hızlı ulaşılabilirliğine dikkat çeken Sigortam.net, bu vesile ile bir kez daha müşteriyi merkeze alan hizmet anlayışının da altını çiziyor. Reklam filminde Bozkurt’un canlandırdığı karakter, gece yarısı yaptığı trafik kazasının ardından ortalama 3 saniye gibi kısa bir sürede sigorta danışmanına ulaşarak, hasar sorununa anında çözüm buluyor.