TÜSED, seçimlerde Ahmet Nedim Erdem’i destekleyecek

Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği (TÜSED), açıklama yaparak, mevcut SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem’in başkanlığında oluşturulacak kadro ile seçime girme yönünde karar alındığını duyurdu.

Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği (TÜSED), açıklama yaparak, TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi (SEİK) seçimlerinde aktif rol alacaklarını duyurdu.  Açıklamada, Sigorta eksperlerinin, Türkiye genelindeki mesleki örgütlenmesi çerçevesinde, yönetim kurulu, disiplin kurulu, bölge temsilcileri ve il temsilcilikleri ile yapılan istişare toplantılarında, mevcut SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem’in başkanlığında oluşturulacak kadro ile seçime girme yönünde karar alındığı vurgulandı.

Açıklamada, “TÜSED ve SEİK yönetiminin ve diğer STK’ların birlikte hareket etmesinin, mesleğimize olumlu katkılar sağladığını hep birlikte deneyimlemiş bulunmaktayız. Birlikte hareket etmenin, yapılan çalışmalarda Komiteye destek vermenin, mesleğimiz açısından ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket ederek, Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği Yönetim Kurulu olarak yapılacak SEİK seçimlerinde aktif olarak rol alacağımızı beyan ederiz” denildi.