Mapfre’den Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Mapfre Sigorta’nın sağlık sigortası poliçesi sahiplerine özel sunduğu yeni tıbbi danışmanlık hizmeti “Bi’ Doktora Sor” uygulaması, sağlık sorunlarınız için görüşebileceğiniz doktor, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini kapsıyor.

Mapfre Sigorta, dostun yanında prensibiyle sağlık sigortası poliçesi sahiplerine tıbbi danışmanlık hizmeti “Bi’ Doktora Sor” uygulamasını sunuyor.  Mapfre Sigorta’nın müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet olarak sunduğu “Bi’ Doktora Sor” uygulaması, (seyahat sağlık poliçesi hariç) sağlık poliçesi sahiplerinin sağlık sorunları için görüşebileceği doktor, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini kapsıyor.

Uygulamaya Mapfre Sigorta Müşteri Hizmetleri (0850 755 0 755) üzerinden veya Mapfre Go’da bulunan “Bi’ Doktora Sor” uygulamasından rahatlıkla ulaşılabiliyor. Diyetisyen ve psikolog hizmetinden faydalanmak isteyenler randevularını uygulama asistanı aracılığıyla oluşturabiliyor. Aynı zamanda sağlık sigortası poliçesi sahipleri, sağlık poliçeleri aktif olduğu süre boyunca uygulama üzerinden doktorlarla sınırsız görüşebiliyor, yaptığı görüşmeler poliçe teminatı kapsamında değerlendirilmiyor ve teminat limitlerinden düşülmüyor. 18 yaş ve üzeri bireyler kendisi için, 18 yaş altı bireyler için ise ebeveyni ile birlikte uygulamadan faydalanabiliyor.

Mapfre Sigorta “Bi’ Doktora Sor” uygulamasından pazar günü ve resmi tatil günleri hariç haftanın 6 günü 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet alınabiliyor.

Mapfre Sigorta sağlık poliçesi sahipleri, “Bi’ Doktora Sor” uygulaması ile laboratuvar testlerini ayakta tedavi teminatını kullanarak, katılım payı ve doktor sevk kağıdı gerekmeksizin MAPFRE Sigorta anlaşmalı laboratuvarlarında yaptırabiliyor; ihtiyaç halinde evinde ve işyerinde (İstanbul, Ankara, İzmir ve Bodrum için geçerlidir) kan alımı hizmetinden de faydalanabiliyor. Uygulama kapsamındaki doktorlardan ve uygulama asistanından da detaylı bilgi alabiliyor.

Mapfre Sigorta sağlık poliçesi sahipleri “Bi’ Doktora Sor” Tıbbı Danışmanlık Hizmeti kapsamında iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, KBB, ortopedi, beyin cerrahi ve cilt hastalıkları bölümlerinden danışmanlık alabiliyor.